Özel Kağıthane Arçelik Beyaz Eşya Servis Merkezi

Özel Kağıthane Arçelik Beyaz Eşya Servis Merkezi

Özel Kağıthane Arçelik Beyaz Eşya Servis Merkezi

Arçelik markaya sahip olan cihazların bakım işlemlerini profesyonel bir şekilde yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Arçelik Servis Kağıthane olarak uzun yıllardan beri cihazlarınızın bakım ve onarım işlemleri için sizlere profesyonel olarak destek sunuyoruz. Özellikle son zamanlarda piyasaya çıkmış olan ürünler eskisine göre daha fazla elektronik aksam içerdiği için cihazların bakım onarım işlemlerinde mutlaka bu konuda daha önceden tecrübe sahibi olan kişiler tercih edilmelidir.

Mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde sizlere hizmet sunmak için bizimle iletişim kurduktan sonra bakım ve onarım işlemlerini yapmaya başlıyoruz. Uzun zamandan beri aynı ekip ile beraber çalışmalarımıza devam ediyor ve böylece cihazlarda meydana gelebilecek olan problemlere karşı tecrübeli arkadaşlarımız ile beraber müdahale ediyoruz. Eğer siz de sunmuş olduğumuz bu profesyonel hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik markaya sahip olan buzdolabı, çamaşır makinesi veya evde kullandığınız diğer tüm cihazlar için sizlere profesyonel bir şekilde destek verebiliriz.
İstanbul Arçelik Servis Telefonu – 444 88 48

Ayrıca cihazların bakım ve onarım işlemleri için yedek parçaya ihtiyaç duyarsanız sahip olduğumuz yedek parçalar sayesinde oldukça kısa süre içerisinde parça değişimi gerçekleştirmeniz de mümkün olacaktır. Yani yedek parçaların temin edilmesi için uzun günler boyunca beklemek zorunda kalmayacaksınız. Hiçbir ek ücret ödemeden sunmuş olduğumuz tüm avantajından yararlanmak istiyorsanız siz de cihazlarınızın bakım onarım işlemleri için bizimle iletişime geçebilir ve hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Beğen  2
Yazar