Fakir Servis Telefonu ve İletişim Bilgileri

Fakir Servis Telefonu ve İletişim Bilgileri

Fakir Servis Telefonu – 444 88 48

Fakir markalı elektrik süpürgesi kullanıcıları yaşamış oldukları her türlü sorunun çözümü için Fakir Servis Telefonu üzerinden servisimize ulaşabilirler. Servisimizde verilen arıza tespit, onarım ve bakım gibi hizmetler sayesinde müşterilerimizin sorunları çok kısa sürede giderilir ve böylece süpürgeler sorunsuz şekilde kullanılmaya devam edilir.

Servisimiz bünyesinde yer alan personelin bu alandaki tecrübesinin fazla olması sorunların sebeplerinin kısa sürede tespit edilmesini ve buna bağlı olarak da hızlı bir şekilde işlemlerin yapılmasına neden olmaktadır. Arızaların tespiti ve onarımı dışında yapılan bakım hizmetleri de son derece önemlidir. Servisimiz tarafından verilen bakım hizmeti süpürgelerin performanslarının yüksek olmasını sağlamaktadır. Bu sayede çekiş gücü sürekli yüksek seviyede olan süpürgelerle yapılan temizlikler çok daha iyi olacaktır.

Fakir servis telefonu ile servisimize ulaşan müşterilerimiz İstanbul’un neresinde olursa olsun ekiplerimiz kısa sürede belirtilen adrese gitmektedir. Müşterilerimizin verdikleri adrese gitmeden önce sorun hakkında kısa bir bilgi alınır ve bu sayede sorunun çözümü için gerekli olabilecek yedek parçaların tamamı götürülür. Sorun tespit edildikten sonra yerinde çözülür ve gerekli kontroller yapıldıktan sonra müşterilerimize teslim edilir.

Servisimiz tarafından yapılan işlemlerin tamamı garantili olup yapılan işlemlere rağmen sorunlar aynı şekilde tekrarlarsa aynı sorun için servisimiz ücretsiz olarak hizmet verecektir. Uzun zamandır edinilen tecrübe ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız bunu gerektirmektedir.

Beğen  
Yazar