Demirdöküm Servisi, Demirdöküm Türkiye Geneli Servisi

Demirdöküm Servisi, Demirdöküm Türkiye Geneli Servisi

Demirdöküm Servisi, Demirdöküm Türkiye Geneli Servisi

Demirdöküm, Türkiye genelinde hizmet veren ve pek çok ürünün üreticiliğinde üstlenen önemli markalardan biridir. Özellikle kombi ve klima konusunda kaliteli ürünlere ev sahipliği yapan Demirdöküm başarısını da tüm dünyaya kanıtlamıştır. Üretmiş olduğu ürünleri yurt dışında da ihraç eden Demirdöküm, başarılı ve gözde firmalardan biri durumuna daa gelmiştir. Demirdöküm marka ürünler belli dönemlerde sorunlara ortaya çıkarabilmektedir.
Özellikle kombi ve klimalar çok hassas cihazlar olduklarından dolayı diğer teknolojik ürünlere nazaran daha çabuk arıza vermektedir. Demirdöküm servis ise İstanbul genelinde hizmet sunan ve oldukça kaliteli işçiliği ile bilinen servislerden biridir.

Nasıl Hizmet Alırım?

Bir yıl parça ve işçilik garantisi sunan Demirdöküm servis çok hızlı bir şekilde müşteri hizmeti sunmakta ve tüm problemlerin ortadan kaldırılması için de gerekli desteği vermektedir. Müşteriler 444 78 56 nolu telefondan istedikleri randevu talebini oluşturabilmektedir. Ve müşteri hizmetleri yetkilileri tarafından da verilen adreste çok kısa vadede teknik servisi ekibi gönderilmektedir.

Müşterilerin arızalarının giderilebilmesi için Demirdöküm servis hızlı ve prensipli bir şekilde çalışmakta gerektiğinde adres dışında da bakım ya da onarım İşlemi gerçekleştirmektedir. İstanbul ve çevresinde kombi ya da klima konusunda arıza yaşayan kişiler Demirdöküm servis ile iletişime geçerek bakım ya da ona onarım işlemlerini yaptırabilmektedir. Ürünlerde son teknoloji cihazlar kullanan ve gerektiğinde yedek parça temini de sağlayan servis, kaliteli ve güvenilirdir.

Beğen  
Yazar