Bornova Philips Servis Telefon ve İletişim Bilgileri

Bornova Philips Servis Telefon ve İletişim Bilgileri

Bornova Philips Servis Telefonu: 444 88 48

Küçük ev aletleri tıpkı beyaz eşya teknolojileri gibi yaşam alanlarındaki mevcut ev işlerinin daha modern standartlarda gerçekleştirilebilmesi konusundaki en büyük yardımcılarımız konumunda bulunuyor. Özellikle de süpürge gibi yaşam alanlarında hijyenikliği sağlayabilmemize yardımcı olan cihazlardan, televizyon gibi eğlenceli aktivitelerde kullandığımız cihazlara kadar tüm ürünlerde özel ve kurumsal

Philips Servisi Bornova genelinde siz değerli müşterilerine profesyonel servis hizmetleri sunuyor. Kesintisiz ve sorunsuz kullanımın hem elektrik süpürgelerinde hem de televizyonlarda elde edilebilmesini hedefleyen hizmet anlayışı dahilinde tüm faaliyetler, maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı olarak şekillendiriliyor.

Akıllı teknolojiler ile entegrasyonu gerçekleştirilmiş olan Philips markalı televizyonların en güncel teknolojilerine uygun olarak dizayn edilen Bornova Philips Servis altyapısı sayesinde en yüksek teknolojiye sahip olan Philips markalı televizyondaki arızalarınızda dahi kısa sürede kaliteli onarım müdahaleleri servis ekiplerimizce gerçekleştiriliyor. Alanında uzman ve deneyim sahibi olan teknik personellerden oluşan teknik kadromuz en az televizyonlar kadar tüm elektrik süpürge modellerindeki arızalarınız içinde sizlere profesyonel servis hizmetleri sunuyor.

Üstelik orijinal yedek parça kullanımı ile kaliteden ödün verilmeden gerçekleştirilen tüm televizyon veya süpürge arıza onarım ve diğer uygulamalara ilişkin olarak garanti veriliyor. Garanti süreci içerisinde yaşanan aynı ve benzer niteliklerdeki tüm arızalara ilişkin olarak servis ekiplerimiz tarafından müdahaleler gerçekleştirilerek, dünya standartlarında bir servis hizmetinden en ekonomik şekilde yararlanabilmenize yardımcı oluyor.

Beğen  
Yazar