Arnica Süpürge Servisi İstanbul

Arnica Süpürge Servisi İstanbul

Teknik sorunların giderilmesi, onarım ve bakım yapılması gibi durumlarda başvurulan servisler sektörde fazlasıyla bulunmaktadır. Hem özel hem de yetkili servisler büyük rekabet içinde; özel servislerde kendi aralarında büyük bir rekabet içindedir. Burada üstünlük sağlamak için güzel ve kaliteli hizmet sunan bir firma olmak ve para kazanmak ile müşteri memnuniyetini aynı kesede tutmak gerekir.

Bizim de ilk kuralımız müşterilerimiz ile güzel ve anlaşılır bir iletişim sağlayıp, kaliteli bir işçilik uygulayarak hızlı çözümler üretmektir. Farklı sorunlarla karşılaşan teknik servis çalışanlarımız, sakin ve mantıklı uygulamalarla birçok değişik arızanın tespitini sağlamıştır. Müşterilerimizin nasıl olup bittiğini anlamadan, bizlere ulaştırdığı makinenin teslimatını yapmıştır. Arnica Servis hizmeti veren ekibimiz zamanında elektronik ve süpürgenin çalışma prensibi üzerine eğitimler almıştır. Zaman ilerledikçe de deneyimi artarak pratik ve hızlı çözümler üretme konusunda da uzmanlaşmıştır.

Süpürgelerinizin teknik sebeplerden dolayı çalışmaması veya verimsiz çalışması durumunda bizimle iletişime geçerek onarım talebinde bulunabilir ve kısa sürede süpürgenizi tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu da daha temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı demektir. Süpürgelerin motorunda, filtrelerinde, elektronik aksamında çıkabilecek arızalarda parça değişimi yapılması durumunda, monte ettiğimiz tüm parçaların 2 yıllık bir garanti süresi vardır. Tabi ki işçilik garantisi de vermekteyiz. Arnica Servis İstanbul özel hizmetini veren firmamızın müşterileri ile uzun bağlar kurarak, başka makinelerde çıkacak sorunların çözümü için bize ulaşmalarını sağlamak en büyük hedeflerimizdendir.

Beğen  
Yazar