Arçelik Servis İzmir

Arçelik Servis İzmir

Arçelik Servis İzmir

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, elektrik süpürgesi bugün beyaz eşya ve elektronik denilince akla ilk gelen olmazsa olmaz ürünler ve ülkemizin bu alandaki en eski markası elbette Koç Holding tarafından piyasaya sunulan Arçelik markası. Bugün bu markanın girmediği ev, işyeri yok gibi. Koç grubu güvencesiyle ürünler üreten markanın ürünleri de bazen kul yapımı olduğundan arıza verebiliyor ve böylesi bir durumda Arçelik Servis İzmir’de gereksinimi doğabiliyor.

Alanında kendini kanıtlamış, gerekli tüm belgelere sahip olan personelleri ile özel servis alanında hizmet veren firma İzmir’in her semtine çözüm odaklı ve yaşamınızın aksamadan devam etmesi için size özel hizmet veriyor. Buzdolabı, televizyon, elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesinde sorun yaşayanların güvenle arayabileceği firmanın telefon numarası ise 4444 78 56. Bildirilen soruna göre o alanda uzmanlaşmış olan personel veya personeller telefon kapanır kapanmaz problemin yaşandığı adrese doğru yola çıkıyorlar.
Problem olan beyaz eşyanın bulunduğu adrese ulaşıldıktan sonra problem ayrıntılı olarak ilgili personel tarafından saptanıyor ve sonrasında ise sorun parça değişimi veya probleme bağlı olarak başka bir biçimde halledilip uzman personel tarafından çalıştırılıp ilgili testlerden geçiyor.

Tam olarak çalıştığına emin olununca da müşteriden onayı alan Arçelik Servis İzmir teknik elemanı müşterinin yanından ayrılıyor. Verilen hizmet ve varsa değişen parça için 1 yıl boyunca işçilik ve yedek parça garantisi firma tarafından bütün müşterilerine verilen hizmetlerdendir.

Beğen  
Yazar

Etiketler